Hatıra Defteri

KuzeyKalesi hakkında bir şeyler karalamak isterseniz, bu yazının altındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz 🙂

“Hatıra Defteri” üzerine 16 yorum

 1. Çok özledim. Biz koleksiyonerlerin böyle sohbet edeceği, paylaşım yapabileceği ortam pek yoktu. Hala da yok. Kuzey Kalesi her koleksiyonere hitap ediyordu. Kuzey Kalesi’nde içerik paylaşmaya başladığım günlerde çok keyif almıştım. Forum sayesinde güzel insanlar da tanıdım. Kendi blogumda yazmaya, figür incelemeleri yapmaya devam ediyorum. Ama Kale’yi çok özledim.

 2. çok güzel zaman paylaştık bu portalda, düşününce zaman çok hızlı akıyor 🙁

 3. Eski setlerin incelemeleri için kaleyi mumla arıyorum. Youtube da bir sürü var ama kale başka idi. Legoya başlatan ve ısıtan bu sitedir bana.

 4. kuzey kalesinin kapanmasına ben ve arkadaşlarım çok üzüldük. ama şimdi trlug forumunu bulduk. orası sadece legoyla ilgili. biz de projelerimizi orada gösteriyoruz. stop motion yapıyorum. izlemenizi bekliyorum

 5. Kalenin kapanması çok üzücü. Çağ değişiyor. İletişim kanalları değişti. Çok güzel başlıklar vardı. Mobhioka ve özellikle Mr.Freeze’in retro figür başlıklarını ve incelemelerini keyifle takip ederdim. Neyse Freeze’in blogunu buldum da, her hafta yazılarını okuyorum. Elveda Kale..

 6. Kale, başlı başına bir hazineydi, bizlerin ortak noktasıydı, üzülmemek elde değil, çocukluğumuzun hatıralarını canlandırdığımız yer şimdi hatıra oldu 🙁
  Yine de emeği geçen herkese teşekkürler

 7. Şu anda kapandığını farkettim ve ciddi manada çok üzüldüm. burdaki iletişim hakikaten keyif verici ve özeldi. umarım bu grubun sosyal medyada bir devamı olur.

 8. Geç buldum erken kaybettim denir böylesine. Son 2 yılda genişlettiğim Lego koleksiyonumun yarıdan çoğunu hiç güven sorunu yaşamadan forumdan satın aldım. Veda yazısını okurken hüzünlendim ne yalan söyleyeyim. Emek veren herkese teşekkürler.

 9. Bende istemiyordum kapanmasını paylaşılan figür ve yorumları görmek eğlenceli idi bu zamanda herşeye bir dil uzatan var adminlerin biraz dayanması lazımdı

  1. Legoyu senle başladık ve senle bıraktık be kale. Artık ne kolleksiyon kaldı nede öyle bağlılık hissettiğim lego. Kala kala bir technic unimog kaldı vefalık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir