Robert Rodriguez’in yönettiği Machete’nin devam filmi olan Machete Kills’in oyuncu kadrosuna Mel Gibson’ın da dahil olması için görüşmelerin devam ettiği açıklandı.

Deadline’ın haberine göre, Mel Gibson bu fırsatı kaçırmak istemiyor. Sıkıntılı zamanlar geçiren ünlü yıldız için böyle bir projede yer almak oldukça iyi olacak gibi görünüyor.

Bu arada, Rodriguez ise Machete Kills’in çekimleri bitmeden, Sin City’nin devam filmine başlarsa Machete Kills’e devam edecek ikinci bir yönetmen olasılığı hakkında açıklama yaptı.

Robert Rodriguez Machete Kills hakkında, “Şu anda filmi ben çekiyorum. Ama eğer Sin City’nin devam filminin çekimlerine başlarsam başka bir yönetmene ihtiyacımız olabilir mi diye düşünüyoruz. Machete düşündüğümüzden daha çabuk bitecek gibi görünüyor. O nedenle sanırım bütün filmi ben çekeceğim...” dedi.

Rodriguez şunları da ekledi: “Filmde çekmek istediğim o kadar çok şey var ki o yüzden bütün hikayeyi sonuna kadar ben yöneteceğim sanırım. Ancak yine de ayrılmam gerekirse, oyuncuların bütün sahnelerini ve bütün önemli bölümleri ben çekmeye çalışacağım. O kadar eğlenceli bir film ki ve gittikçe tahmin ettiğimden çok daha keyifli oluyor. Bu filmi yapmaya ihtiyacım varmış gibi hissediyorum.”

Machete Kills önümüzdeki sene vizyona girecek ama henüz kesin bir tarih belirlenmedi.

[ALINTIDIR]