will farrellin bas rollerini oynadigi film, zamanda ileri veya geri gitmek yerine yatay yonlere gitmenin var oldugunu savunan bir bilim adami tekiyon dedektor gibi bir alet kesfeder ve olaylar gelisiverir. son derece komik eglenceli bir film. zaten will farrell in komedi tarzini seven insanin kesinlikle yorulmadan izleyecegi bir filmdir.

bariz eğlenceli ve komik film. yahu absürd komedi işte ne bekleniyor ki, imdb notu 5.2 vermişler, yazıktır yahu. biraz dude where is my car tadı var filmde. büyük beklentiyle izlemedim ama çok beğendim, izleyin. artı anna friel de var

bir de paralel evrende baya bir fallout 3 benzerliği sezdim, çöldeki yapılar, ayrıca mağaraya ilk girdiklerinde çalan müzik de oyun soundtrackinde var ilginç bir şekilde.
1974-1976 yılları arasında yayınlanmış ve kült haline gelmiş, çocuklar için tv dizisi.

lost'un senaristlerinin bu diziden ilham aldığı söylenirKayıp Ada – Land of the Lost Filmi Full Hd Online izle

Filmin Yapımı: 2009 – ABD
Filmin Türü: Komedi, Macera
Film Süresi: 1 saat 33 dk
Oyuncu Kadrosu: Will Ferrell, Anna Friel, Danny McBride, Jorma Taccone, John Boylan, Matt Lauer
Filmin Konusu: Dr. Rick Marshall son serüveninde uzay- zaman kasırgasının içine araştırma asistanı Holly Cantrell ve dar kafalı Will Stanton ile birlikte çekilir.Bu alternatif evrende bu üçlü Chaka adında bir eski zaman insanıyla arkadaş olurlar. Chaka dinazor ve diğer fantastik yaratıkların bulunduğu bu dünyada onlara yol gösterecek tek kişidir. Acaba bu üçlü bizim dünyamıza geri dönebilecek ve Dr. Rick Marshall bu keşfiyle sıfırdan bir kahramana dönüşebilecek midir?