Selam site içerisinde karakterler, ürünler, filmler vs gibi bilgi amaçlı açılan başlıklar da lütfen mümkün mertebe copy paste den kaçınıp özgün yazılar yazmaya gayret edelim.

Söz konusu bilgiler için kaynakça kullanmak elbette gerekli, bu gibi durumlarda alıntı yapılan siteler, kitaplar, dergiler vs kaynakça olarak yazının sonuna eklenirse iyi olur.

Sonuçta bu platform da bu tip konular hakkında az çok fikir sahibi olan hayranlar olarak bulunuyoruz, kendimize ait beyan edeceğimiz 2 satır da olsa bir fikrimiz olması gerek, önemli olan bunları konuşmak paylaşmak, söylenmiş sözlerin üstüne yeni şeyler eklemek... yoksa msn den birbirimize link atar oku bunu deriz olur biter bu foruma da gerek kalmaz...uzun lafın kısası diskotekte başladı melez bir manita yanıma yanaştı diye başlayan evdeki ses BAM BAM şarkısını dinleyiniz alıntı yapıyorsanız sitelerin linkini, yazar adını mutlaka ekleyiniz, ben yoğunluktan bunları kontrol edemiyorum, bu tip kaynakçasız alıntıları bana özel mesajla bildirirseniz incelemeyi bizzat yaparak gerekli linkleri isimleri ben de ekleyebilirim.

Klasik Türk dergiciliğinden kaçınmak ve özgün olmak üzere esen kalınız...